Oferta wynajęcia salonu fryzjerskiego przy gabinecie kosmetycznym z modelowaniem sylwetki.

Lokal jest piętrowy, na parterze znajduje się część fryzjerska, natomiast na piętrze znajdują się gabinety kosmetyczne. Salon położony jest w nowoczesnym apartamentowcu w atrakcyjnej lokalizacji z łatwym dojazdem zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem.

Salon jest w pełni wyposażony w sprzęt niezbędny do świadczenia usług fryzjerskich, wyposażenie salonu obejmuje również zaplecze socjalne oraz recepcję.

Zaplecze socjalne obejmuje część kuchenną wyposażoną w lodówkę, zmywarkę, do dyspozycji również pralka z suszarką oraz toaleta i garderoba dla personelu. Dla klientów została wydzielona osobna garderoba i toaleta. Komfortowa recepcja z atrakcyjnym wystrojem podnosi prestiż salonu.

Obiekt jest klimatyzowany, dostępne wszystkie media: woda, gaz, prąd, kanalizacja. Do dyspozycji przestronny monitorowany parking.

Obiekt podlega całodobowej ochronie oraz jest zaopatrzony w monitoring wewnętrzny i zewnętrzny.

Salon funkcjonuje od 8 lat, posiada grono stałych zadowolonych klientek i klientów, którzy korzystają zarówno z części fryzjerskiej jak, i kosmetycznej.

Lokal został urządzony w nowoczesnym minimalistycznym stylu a ponieważ spełnia wszystkie warunki dotyczące sanepidu doskonale nadaje się również pod gabinety lekarskie.

Kontakt w sprawie wynajmu: 608290879