wskazania: skóra problematyczna, dysfunkcyjna, sucha, odwodniona, wrażliwa, skóra osłabiona, m.in. kuracjami przeciwtrądzikowymi, agresywnymi zabiegami kosmetycznymi, brak równowagi miktobioty skórnej wynikającej z takich czynników jak m.in. stres, zanieczyszczenie środowiska (w tym pyły zawieszone), przyjmowane leki, promieniowanie UV.
cel: pomaga odbudować mikrobiotę skóry, łagodzi, nawilża, wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry, regeneruje po agresywnych zabiegach kosmetycznych, chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, przywraca skórze zdrowy i promienny wygląd.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług Fabryka-Urody.com w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: iodfirmaguzik@gmail.com Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się: tutaj