Fabryka Urody to nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny
w Sosnowcu, oferujący zabiegi dla każdej z Was. Tylko u nas w kilka chwil odmienisz swój wygląd i poprawisz swoje samopoczucie.

Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, pielęgnacyjne, kosmetyczne i fryzjerskie. Możemy pochwalić się naszym ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej. Istniejemy od 1978 roku. W  Fabryce Urody zadbamy o Ciebie kompleksowo.

Z nami zatrzymasz upływający czas, który niekorzystnie wpływa na stan Twojej skóry. Odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby z zakresu pielęgnacji urody. Nasze zabiegi dobieramy indywidualnie dla każdej klientki. Każda z nas chce dobrze wyglądać na co dzień, w dniu swojego ślubu, studniówki, czy przy innej ważnej okazji. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Wiele lat naszej pracy nauczyło nas tak dobierać zabiegi, aby sprostać oczekiwaniom każdej z Was.

Pracując na najwyższej klasy kosmetykach Thalgo, stawiamy na dobroczynne działanie natury. Korzystając z jej mądrości, oferujemy zabiegi w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Każdy zabieg poprzedzamy rozmową z klientką i badaniem stanu skóry. Pozwala nam to opracować konkretną strategię pielęgnacji, dobraną do wieku i potrzeb klientki. W swojej ofercie posiadamy również kosmetyki marki L'oreal, którymi pracują nasi fryzjerzy styliści.

Nie zapomnieliśmy również o zabiegach dla Panów i dla dzieci.
Gwarantujemy dobrą atmosferę, wysoką jakość usług, przystępny cennik i pyszną kawę.